PUFFY SIVI DETERJAN 3+3+3 Toplam 9 Kg
Ürün Kodu : PUFFY-SIVI       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
89.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
Gelince Haber Ver

Tüm lekelerin ortak çözümü puffy matik önerimizdir!

Hemen hemen her kıyafeti alırken severek alır uzun süre kullanmak isteriz. İpek, pamuklu, yünlü, kadifeli, sentetik kumaş türleri; ısıya, neme, deterjana  karşı oldukça duyarlıdır. Bu sebeple bu kumaş türlerini tercih ederken cinslerine göre deterjan kullanmanızı öneririz. Kullanacağınız deterjan matik,sıvı ve toz olacağı için puffy marka çamaşır bakım grubundan tercih edeceğiniz çeşitlerden biri  ile yıkayabilirsiniz.


Kıyafetlerinizin ömrünü puffy ile uzatın.!


Hemen hemen her kıyafeti alırken severek alır uzun süre kullanmak isteriz. İpek, pamuklu, yünlü, kadifeli, sentetik kumaş türleri; ısıya, neme, deterjana  karşı oldukça duyarlıdır. Bu sebeple bu kumaş türlerini tercih ederken cinslerine göre deterjan kullanmanızı öneririz. Kullanacağınız deterjan matik, sıvı ve toz olacağı için puffy marka çamaşır bakım grubundan tercih edeceğiniz çeşitlerden biri ile yıkayabilirsiniz.

Pamuk, Yün, Elyaf, Kaz Yorganlar  Yada Yastıklar  Puffy İle Daha Sağlıklı Daha Hijyenik!

Güne dinç ve mutlu başlamamız, kesintisiz, rahat uykuya bağlı değil midir? Yastık yada yorganların uzun ömürlü olması için hijyen ve bakımlarının da ona göre yapılması gerekmez mi? Tenimize ve nefesimize temas eden yastıklar yada yorganlar zaman içerisinde hijyen sağlanmadıkça bakteri biriktirmez mi? Temizlenmedikleri takdirde ise birçok hastalığa sebep olmazlar mı?

Şimdi bu soruların cevabını sizlere puffy ayrıcalığını sunarak verecektir. İçerisindeki etken maddeler sayesinde puffy matik ya da sıvı deterjan ürünleri sizlerin rahat bir uyku sergilemenize, güne dinç başlamanıza ve derin kokularıyla sizleri dinlendirmeye davet ediyor, puffy nin ayrıcalığını uykularınızda bile keşfetmeye hazır mısınız?Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten